Kuba Mikołajczak
Samsung Galaxy View 2 to nowy 17-calowy tablet 1080p sprzedawany przez AT&T. Jego rozmiar oznacza, że jest to zasadniczo przenośny telewizor, który jest tabletem z Androidem.

AT&T bez wątpienia ma nadzieję, że użyjesz go do obejrzenia nadchodzącej usługi transmisji strumieniowej firmy lub jej istniejącej i coraz bardziej obciążonej usługi DirecTV Now.Jak sama nazwa wskazuje, nie jest to pierwsza próba Samsunga na dziwny telewizor. Oryginalna wersja Galaxy View została wydana w 2015 roku. Mimo że mogliśmy zająć się tą koncepcją, jej cena wynosiła 599 USD.

Poza ogromnym ekranem urządzenia i potężnym akumulatorem o pojemności 12 000 mAh specyfikacje Galaxy View 2 są bardziej skromne. Posiada 8-rdzeniowy chipset Exynos 7884 1,6 GHz z 3 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Z przodu jest 5-megapikselowy aparat, ale nie ma aparatu na plecach – prawdopodobnie dlatego, że pomysł robienia zdjęć za pomocą 17-calowego tabletu jest po prostu dziwny i śmieszny.
Galaxy View 2 został zaprojektowany z myślą o wideo i jest wyposażony w cztero-głośnikowy układ z obsługą Dolby Atmos. Jednak zawiera również LTE i obsługę NumberSync. Będzie on dostępny od 26 kwietnia w USA nie wiadomo jeszcze kiedy w Polsce.
Źródło: www.theverge.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *