Kuba Mikołajczak Wygląda na to, że wszyscy teraz pracują nad składaniem smartfonów, ale Samsung właśnie pokazał swoją rękę na imprezie Galaxy Unpacked w San Francisco z Galaxy Fold. Wcześniej dostaliśmy tylko drażniące spojrzenie na to legendarne urządzenie na konferencji Samsung Developer Conference. Poniżej szybka i szczegółowa specyfikacja; Wyposażony w wyświetlacz Infinity Flex, Samsung Galaxy Fold wychodzi z 4,6-calowego wyświetlacza w trybie telefonu i rozkłada się, aby odsłonić osobny wyświetlacz o przekątnej 7,3 cala. Został zaprojektowany jako wygodne urządzenie do trzymania jedną ręką. Wyświetlacz Infinity Flex o przekątnej 7,3 cala ma rozdzielczość 2 152 x 1 536 pikseli, a mniejszy wyświetlacz o przekątnej 4,6 cala ma rozdzielczość 1960 × 840 pikseli.Wyrafinowany system zawiasów z wieloma zazębiającymi się kołami jest ukryty wewnątrz kręgosłupa. Samsung Galaxy Fold ma również procesor 7 nm i 12 GB pamięci RAM. Jest 512 GB uniwersalnej pamięci flash, dzięki czemu może czytać dane dwa razy szybciej niż inne smartfony. Samsung Galaxy Fold ma w środku dwie baterie, po jednej z każdej strony urządzenia, aby obejść problem konieczności posiadania składanej baterii. Baterie łącznie mają pojemność 4,380 mAh
Możemy jednocześnie obsługiwać 3 aplikacje
Wyświetlacze współpracują ze sobą, zapewniając bezproblemową obsługę dzięki funkcji ciągłości połączeń z aplikacjami Samsung, dzięki czemu można przełączać się między ekranami bez utraty rytmu. Wygląda na to płynne przejście z Google Maps i Netflix pokazane w demonstracji.
“Galaxy Fold to urządzenie niespotykane dotąd” “To wszechstronny smartfon, tablet i aparat”
dodał Justin Denison, starszy wiceprezes Samsunga ds. Marketingu mobilnego. Kiedy i za ile będziemy mogli dostać taki sprzęt?
Samsung Galaxy Fold będzie dostępny w wersjach LTE i 5G, a jego premiera rozpocznie się 26 kwietnia i będzie kosztować od 1980 USD (7 571,92 na dzień 23.02.2019r).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *