Kuba Mikołajczak

 

Huawei FreeLace, bezprzewodowe słuchawki do noszenia na szyi, którym wystarcza 5 minut ładowania, by działały przez aż 4 godziny – to nowość od Huawei, zaprezentowana 26 marca w Paryżu podczas globalnej premiery smartfonów z serii P30. Huawei FreeLace będą dostępne na polskim rynku w maju w cenie 339 PLN.

Huawei FreeLace to unikalne rozwiązanie, które łączy wygodę korzystania ze słuchawek bezprzewodowych z możliwością szybkiego parowania i ładowania za pomocą telefonu, z wykorzystaniem portu USB-C. Po pełym ładowaniu, innowacyjne słuchawki Huawei mogą pracować aż 18 godzin.

Szybkie parowanie ze smartfonem

Po odpięciu prawej słuchawki FreeLace, użytkownik zyskuje dostęp do złącza USB-C urządzenia, które może wpiąć do smartfona. Następnie, dzieki nowej technologii Huawei HiPair, słuchawki i telefon są automatycznie parowane, bez konieczności łączenia obu urządzeń za pomocą Bluetooth. Funkcja HiPair jest obsługiwana przez smartfony Huawei z nakładką EMUI 9.1.

Ekspresowe i wygodne ładowanie

Słuchawki Huawei FreeLace zostały wyposażone w akumulator o pojemności 120 mAh. Ukryte w dousznej wkładce złącze USB typu C pozwala szybko naładować Huawei FreeLace poprzez podłączenie do dowolnego smartfona, tabletu lub komputera. Pięć minut ładowania zapewnia czas działania do czterech godzin, natomiast pełne ładowanie pozwala korzystać z urządzenia przez 18 godzin.

Wysoka jakość dźwięku

Huawei FreeLace wyposażone są w głośniki z 9.2 mm membraną dynamiczną, które zapewniają wysoką jakość dźwięku. Mikrofon słuchawek wyposażony jest w dodatkowy kanał wentylacyjny, co znacznie zmniejsza negatywny wpływ wiatru na rejestrację głosu.

Komfortowe korzystanie

Wygodne korzystanie z bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeLace zapewnia rozwiązanie Magnetic Switch. Po zbliżeniu obu słuchawek, wchodzą one w tryb uśpienia, po rozdzieleniu odtwarzanie jest automatycznie wznowione. Wygodę korzystania ze słuchawek podnoszą wbudowane kontrolki, które obsługują regulację głośności. Naciśnięcie słuchawek przez dwie sekundy, aktywuje asystenta głosowego, a podwójne stuknięcie, zmienia odsłuchiwany materiał audio.

Słuchawki Huawei FreeLace będą dostępne na polskim rynku w maju w cenie 339 PLN w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, pomarańczowym i zielonym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *