Kuba Mikołajczak

Czy wyobrażacie sobie klawiaturę do windowsa i mac’a na raz? MI tez wydawało się, że nie, bo przecież w komputerach od „Nadgryzionego Jabłka” mamy na przykład klawisz funkcyjny command, a w komputerach firmy Microsoft klawisz wywołujący menu start.

Klawiatura Keychron K2 to Elegancka, kompaktowa bezprzewodowa klawiatura mechaniczna którą można znaleźć na stronie kickstarter.com . Klawiatura jest wyposażona w 84 klawisze przyciski funkcyjne do systemów windows i mac. Wbudowana bateria 4000 mAh pozwala na długi czas pracy. Sprzęt jest ładowany przy pomocy kabla ze złączem typu C który również umożliwia łączność przewodową z komputerem. Ponad 15 kolorów RGB pozwala na świetny świetlny efekt podczas pisania czy grania. Także może łączyć się z telefonem, laptopem lub iPadem.

K2 jest jedną z niewielu klawiatur mechanicznych wyposażonych w klawisze multimedialne układu Mac. Umożliwia korzystanie ze wszystkich tych samych kluczy multimedialnych, co konwencjonalny system MacOS. Każda klawiatura K2 jest wyposażona w 3 specyficzne nasadki klawiszy odpowiednio dla komputerów Mac i Windows.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *