Kuba Mikołajczak

Apple Watch Series 4 jest już od jakiegoś czasu, więc naturalnie nadszedł czas, aby zwrócić naszą uwagę na serii 5, która jest zakończona gdzieś głęboko w salach kampusu kosmicznego Apple.

Apple Watch Series 5: potencjalne nowe funkcje

Seria 5 może być iteracją, która dotyczy udoskonaleń, zwłaszcza w dziale oprogramowania. Te ulepszenia zwykle pochodzą uprzejmości watchOS, Apple SmartWatch platformy operacyjnej. W końcu wiemy, co przyniesie Najnowsza rata watchOS.

Apple oficjalnie odsłonięty watchOS 6 na konferencji deweloperów WWDC w czerwcu, dając nam zabraknie funkcji, które mogą pojawić się na każdym nowym Watch może zdecydować, aby pokazać się jeszcze w tym roku.

 

Funkcje te obejmują dodanie sklepu App Store na urządzeniu, co ułatwia pobieranie aplikacji, zwłaszcza dla właścicieli zegarków LTE Apple Watch, którzy będą mogli zrobić to za pośrednictwem połączenia danych.

Inne funkcje obejmują nowe aplikacje przeniesione z iPhone jak notatki głosowe, funkcje zdrowotne kobiet, nowe tarcze zegarka, ulepszona aplikacja aktywność i wiele więcej na szczycie tego.

Apple Watch Series 5: Data premiery

Od serii 1 do serii 4, wszystkie zostały ogłoszone we wrześniu z wprowadzeniem na rynek po wkrótce. W pełni spodziewam się tego samego dla serii 5 w połączeniu z uruchomieniem następnej aktualizacji oprogramowania watchOS, a to stało się jeszcze bardziej prawdopodobne przez niedawny wyciek. Wygląda na to, że Apple dostał wydarzenie planowane na 10 września tego roku, w oparciu o wyciekły obrazy z jego iOS 13 beta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *